קישורים

 

תמונה ראשונה, סוף התשעים, יושב עם חבר ילדות ומדבר איתו על כתיבה. הוא דוחף אותי לפרסם את שיריי באתרי שירה באינטרנט. אני לא מבין איך ואיפה למצוא אותם. הוא חוזר אלי אחרי כמה ימים עם רשימת אתרים, אני נרשם אליהם ומתחיל לפרסם.

תמונה שנייה, כעבור שנה, נוסע עם אותו חבר על כביש ארבע,  מדברים על כתיבה. הוא שואל אותי למה שלא אחפש מוציא לאור שיפרסם את שיריי. אני מסביר לו שאין סיכוי שזה יקרה וחוץ מזה אני שואל, מה הבדל בין עשרות קוראים באתרי אינטרנט לבין מאות או אלפי אנשים שיקראו את יצירותיי מתוך ספר. בסופו של דבר מישהו הרי יקרא את שיריי, אז מה משנה הכמות? מספיק שבן אדם אחד יקרא ויהנה.

תמונה שלישית, אני מתחיל לפרסם את שיריי באופן קבוע במספר אתרים, והנה אנחנו היום כאן.

במהלך השנים כתבתי בשורה ארוכה של אתרים, חלקם נסגרו, חלקם כבר לא פעילים. האתרים מהווים בית יצירה עבורי ועבור רבים אחרים. לא פעם, הקשר עם הקוראים עובר למייל, טלפון ואפילו פנים אל פנים.

מה תמצאו כאן?

העמוד כולל קישורים לאתרי שירה בהם אני מפרסם את שיירי כבר למעלה מעשרים שנה, שני ספרים בהם פורסמו שירים שכתבתי, ראיון שנערך איתי באתר "דרך המילים" וכן ראיון שנערך עימי בתחנה "רדיו ארץ".

כמו כן, העמוד כולל קישור לאתר "מרתון ישראל" בו אני כותב מאמרים על ריצה ועל דברים שנלווים וקשורים אליה.

אתם מוזמנים להיכנס, לקרוא ולהגיב. אשמח לשמוע מה דעתכם.


ספרים

לאורך השורות – 2003 דרך המילים ספר העשור – 2015

כריכת הספר לאורך שורות
לאורך שורות
כריכת הספר דרך המילים - ספר העשור
דרך המילים
אתרי שירה
לוגו האתר דרך המילים לוגו של אתר צורה לוגו האתר במה חדשה

 

אתר ריצה

לוגו של אתר מרתון ישראל

 

ראיון שנערך איתי בשנת 2011 באתר דרך המילים

בשנת 2011, ערכה איתי גלי צבי וייס, בעלת אתר דרך המילים, ראיון בן 22 שאלות, על כתיבה, אהבה, אמונה , ספרות ועוד. בסוף הראיון התבקשתי לבחור 5 שירים אהובים עלי, בחרתי 6.

השירים שבחרתי בראיון כאהובים עלי ביותר:

אין שידור חוזר

לספר לילד

ירייה בגב

לא מאמין באהבות גדולות

תל אביב שנות שמונים

מה את מבינה , הכל את מבינה

ראיון ברדיו הארץ

בתאריך 11.4.19 התראיינתי ליוסי ריבלין בתוכניתו "מועדון ספרות" ברדיו הארץ. מוזמנים להאזין לתוכנית כולה ולראיון שנערך איתי (החל מדקה 43)

מועדון ספרות 11.4.19


זה המקום למלא פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם